Oferta

Oferujemy Państwu płytki producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zapewniamy kompleksową pomoc w doborze materiałów wg specyfikacji klienta oferując przy tym konkurencyjną cenę.

Zapewniamy również szeroki asortyment armatury i ceramiki sanitarnej. Jak również kabiny natryskowe, wanny, grzejniki. Współpracujemy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zamówienia. 

Aby nasz oferta była kompletna, oferujemy Państwu także dostawę chemii budowlanej. Pomożemy wybrać odpowiedni materiał spełniający zakładane parametry zapewniając jednocześnie atrakcyjną cenę. Dostarczamy między innymi kleje do płytek i kamienia, fugi, grunty, materiały izolacyjne i uszczelniające, środki do czyszczenia i konserwacji itp.          

 

Card image cap
O nas

CERSO CERAM Sp. z o.o. to zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników, który zapewni Państwu pomoc przy realizacji inwestycji budowlanych. 

Zobacz więcej 
Card image cap
Oferta 

Posiadamy w ofercie produkty czołowych producentów płytek ceramicznych, armatury sanitarnej, chemii budowlanej i kamienia naturalnego. 

Zobacz więcej
Card image cap
Realizacje

Nasz zespół zdobył doświadczenie podczas realizacji obiektów wielkopowierzchniowych, basenów, elewacji wentylowanych i wielu innych inwestycji.      

Zobacz więcej


CERSO CERAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piastowska 20 A

59-220 Legnica

- KRS 0000968900

- NIP 6922467966

- REGON  021314587

+48 506 956 075 Jerzy Korycki